sk   en     de    pl    ru 

KONTAKTY 0850 150 151 | 905 934 579

nadpis

Ktoré záhradné domy sú bezúdržbové? Je to plastové

7.9.2017

Naneste farbu a farbu. Rok po roku. Je vaša myšlienka záhradného domu tiež spojená s maľbou? Nekonečné maľovanie, ktoré nikdy nezabudnete? Toto je koniec raz a navždy. Nemusíte každý deň čistiť. K dispozícii sú aj záhradné domy bez údržby.

Číst dál...

Ako zorganizovať priestor v záhradnom domčeku?

 
16.8.2017
 
Kúpili ste si záhradný domček a premýšľate, ako ho vhodne zariadiť? V prípade, že sa záhradným domčekom počítate len ako s miestom pre ukladanie náradia a záhradnej techniky, potrebujete, aby bolo miesto v domčeku rozvrhnuté veľmi účelne. Inak zostane veľa priestoru úplne nevyužitého. Ak si ale domček vhodne a premyslene zariadite, budete z toho len ťažiť.

Číst dál...

Chcete záhradný domček na mieru? Žiadny problém

 
8.8.2017
 
Neuspokojuje vás ponuka typizovaných záhradných domčekov? Nič si z toho nerobte. Každému sa nepošťastí vybrať si zo sortimentu. Požiadavky ľudí sú totiž veľmi rôznorodé. Každý dáva prednosť niečomu trochu inému. Kým niekto so sériovým riešením spokojný, iný od domčeku žiada viac. Bude ho predsa užívať dlhé roky, a tak je to úplne logické. Chcete záhradný domček na mieru? Žiadny problém.
 

Číst dál...

Zahradní domky: Souboj materiálů - který je nejlepší?

2.8.2017
 
Každý z nás preferuje iný materiál. Pohybujú sa medzi nami ľudia - milovníci prírodných materiálov. Iní zase dávajú prednosť takým materiálom, ktoré nevyžadujú prakticky žiadnu údržbu. Nemusíte sa o ne v podstate vôbec starať. Podobný súboj materiálov prebieha aj pri záhradných domčekov. Ktorý materiál je na záhradný domček najlepšie?
 

Číst dál...

Výhoda plastových záhradných domčekov? nepotrebujú údržbu

 
25.7.2017
 
Plast je v súčasnosti veľmi obľúbeným materiálom. Má rad veľmi výhodných vlastností. Vykazuje veľmi dlhú životnosť, má minimálne nároky na údržbu, je pekný. Práve preto získavajú plastové predmety čoraz väčšiu popularitu. Navyše často odpadá aj ekologické hľadisko, ktoré v minulosti bolo mnohokrát argumentom proti použitia plastov. Aj plasty je totiž možné recyklovať, použiť ich znovu, vdýchnuť im nový život.

Číst dál...

Ako obmedziť neporiadok na záhrade? Kúpte si záhradný domček

 
19.7.2017
 
Kde je motyka? A hrable? A kam si vlastne uložil kosačku? Tiež sú od vás zo záhrady neustále počuť podobné otázky? Ak áno, je na čase s tým niečo urobiť. Nie je možné mať vo všetkom neporiadok, v ktorej už sa nevyzná vôbec nikto. Ak nachádzate hŕbu náradia, záhradnej techniky, ale napríklad aj záhradný nábytok všade inde, len nie tam, kde by mal byť, je na čase zaobstarať pekný záhradný domček.
 

Číst dál...

Záhradný domček: Kedy nejde o luxus a aké zvoliť priestorové riešenie?

13.7.2017

Priestor, kam uložiť náradie, kosačku, plastový záhradný nábytok predstavujú záhradné domčeky. Ak nemáte klasickú kôlňu, alebo máte dojem, že klasická šopa je nemoderné, potom sa pravdepodobne budete rozhodovať o kúpe záhradného domčeka. Zostáva ale zodpovedať aj otázku, či záhradný domček naozaj potrebujete, alebo ak je to určitý luxus.

Číst dál...

S bezúdržbovým plastovým domčekom ušetríte čas

6.7.2017
 
Plast bol možno kedysi materiálom, ktorým niektorí ľudia tak trochu pohŕdali. Dnes je ale toto pohŕdanie dávno minulosťou. Naopak. Plast sa stal hojne využívaným materiálom vo všetkých odvetviach. Pokiaľ chcete lacný domček na záhradu, kúpte si plastový. Možno budete prekvapení, ako elegantné tento domček bude a ako dokonale poslúži svojmu účelu.

Číst dál...

Ako si na záhrade ušetriť prácu aj peniaze?

29.6.2017
 
Krásnu záhradu by chcel iste každý, ale dokonalý výsledok mnohokrát vyžaduje viac času i finančných vkladov, než si môžeme dovoliť. Aj záhradu je však možné naplánovať a "prevádzkovať" chytro a efektívne, tak aby ste si ušetrili námahu aj peniaze.

Číst dál...

Záhradný domček tvorí multifunkčný objekt

 
22.6.2017
 
Záhrada nie je len pre tvrdú prácu v podobe plienia záhonov, kosenie trávy, prerezávanie stromov a hŕbu ďalších prác. Rovnako dobre slúži aj na oddych a relaxáciu. Preto sa stále populárnejšími stávajú aj stavby do záhrady. Sú určené nielen pre okrasu a pohodu, ale plní najrôznejšie funkcie. Skutočne multifunkčnými objekty sú bez preháňania záhradné domčeky.
 

Číst dál...

Drevené záhradné domčeky sú funkčné, lacné a pekné

 
21.6.2017
 
Túžite po záhradnom domčeku, ktorý by vyzeral tak trochu ako domček pre bábiky, a pritom bol dokonale funkčné? Akokoľvek sa táto predstava možno na prvý pohľad zdá nereálna, opak je pravdou. Ak si vyberiete drevený záhradný domček, objednáte si de facto zmenšeninu chatky či skrutky, ktoré s trochou fantázie pôsobí naozaj ako azyl pre bábiky. Poskytne vám ale veľa priestoru.

Číst dál...

Potrebujete reprezentatívny záhradný domček? Vyberte si omietnutý

20.6.2017
 
Používate svoju garáž ako odkladný priestor pre náradie, záhradnú techniku, záhradný nábytok? Aj keď máte veľkú garáž s priestorovými rezervami, možno vám množstvo vecí čoskoro začne prerastať cez hlavu. Je na čase nájsť si iné odkladisko. Vhodným riešením je záhradný domček.
 

Číst dál...

Tienenie pergol a zimných záhrad

19.6.2017
 
Máte v záhrade pergolu alebo zimnú záhradu pri dome? V letných dňoch je potreba je zatieniť. Ideálne je vonkajšia tienenie, ktoré vás pred slnečnými lúčmi spoľahlivo ochráni.
 

Číst dál...

Chcete záhradný domček, ktorý odolá aj víchrici 113 km za hodinu?

16.6.2017
 
Omrzelo vás už neustále každoročné natieranie drevených domčekov? Niet divu. Koho by bavilo neustále myslieť na to, že musíte mať v zásobe dostatok laku. Akcia je vždy spojená s množstvom práce. Naviac drevený domček má aj svoje priestorové obmedzenia. Nemôžete ho tak jednoducho rozšíriť a "nafúknuť". Existujú ale aj plastové domčeky.
 

Číst dál...

Smrekové drevo tvorí vhodnú voľbu pre záhradné domčeky

15.6.2017
 
Záhradné domčeky môžu slúžiť k množstvu účelov. Keď nahliadnete do slovenských záhrad, zistíte, že naši republiku môžeme bez preháňania označiť za veľmoc záhradných domčekov. V záhradách ich je veľa a slúžia na rôzne účely od reprezentatívnych určených na pobyt a prespávaniu až po skladisko.

Číst dál...

Usporiadajte si záhradu a kúpte záhradný domček

14.6.2017
 
Súdobé trendy v bývaní dnes stále viac zdôrazňujú estetiku celej vašej záhrady. Upravenosť pozemku už sa takpovediac stala samozrejmosťou. Nejde iba o to mať na záhrade ovocné stromy, kvety, zeleninové záhony, ale tiež aby všetko dohromady tvorilo celok vrátane treba záhradného altánku.

Číst dál...

Vybavte si svoj záhradný domček pekným nábytkom

13.6.2017
 
Akonáhle prídu teplejšie dni, záhrada sa razom stáva obytnou súčasťou vášho domu. Môžete zdržiavať vonku. V takom prípade sa veľmi hodí mať v záhrade domček, ktorý neslúži len ako skladisko náradie, ale ako plnohodnotná obytná časť. Môžete záhradný domček aj vybaviť nábytkom.
 

Číst dál...

Porovnanie trvalého a mobilného bývanie: Mobilný dom je lacnejšie

12.6.2017
 
Mobilné domy ponúkajú v súčasnosti obrovské možnosti. Môžete si zaobstarať mobilný bývanie, mobilná kancelária, ale pokojne napríklad aj mobilné predajňu, ak ste podnikatelia. Mobilné stavby vám ušetrí veľa času, peňazí a v neposlednom rade i nervov. Prídete rovno k hotovému.
 

Číst dál...

Záhradný domček z dreva, plastu alebo plechu?

22.5.2017
 
Záhradné domčeky môžu slúžiť k nespočetných účelov, od obyčajného úložného priestoru pre základné záhradné náradie, až po ich využitie čoby dielní, pracovní, garáží alebo i obytných zázemie a podobne. Variabilita záhradných domčekov je teda obrovská - a týka sa to cien, rozmerov, designov, spracovanie i materiálov.

Číst dál...

Na čo nezabudnúť pri jarnej údržbe a úprave záhrady?

19.5.2017
 
Po zime je záhrada ospalá, nepripravená a potrebuje veľa starostlivosti, než bude môcť opäť dokonale rozkvitnúť a ukázať svoju silu. Na jar nás teda čaká množstvo práce a úloh, na ktoré by sme nemali zabúdať. Aké sú tie najdôležitejšie?
 

Číst dál...

Nábytok pre verandu či zimnú záhradu

 
18.5.2017
 
Pri výbere nábytku do priestorov, ako je zimná záhrada, terasa, veranda, záhradné pergola a podobne, musíme dbať predovšetkým na to, akým vplyvom bude nábytok na danom mieste vystavený a samozrejme tiež na jeho kvalitu a vhodnosť na plánované účely.
 

Číst dál...

Ako zabezpečiť dostatok úložného priestoru pre dom a záhradu?

17.5.2017
 
Záhradný nábytok, náradie, gril, bicykle, kosačka, zvyšné materiály a množstvo ďalších vecí a vybavenie - každý domácnosť má množstvo takého náčinie, ktoré je potreba niekam uskladniť, aby bolo v bezpečí, po ruke a pritom ste oň nemuseli zakopávať všade, kam sa pozriete.

Číst dál...

Záhradné stavby, ktoré nevyžadujú údržbu

 
12.5.2017
 
Premýšľate o obstaranie záhradného domčeka, altánku alebo napríklad pergoly, ale nechcete sa zaoberať náročným a pravidelným starosťami o ne? Ak si chcete záhradný prístrešok či stavbu proste len užívať a chcete, aby vám vydržal dlho bez starostí a opráv, potom je potrebné zvoliť správne materiály.
 

Číst dál...

Záhradné domčeky nemusia byť len kôlne na náradie

11.5.2017
 
Záhradné domčeky nemusia byť iba obyčajným úložným priestorom, ale môžu zaujímavým spôsobom rozšíriť možnosti využívania priestoru pozemku.
 

Číst dál...

Tipy na ľahšie udržiavateľnou záhradu

 10.5.2017
 
Kto by nechcel mať pri dome alebo chaty či chalupy krásnu záhradu, na ktoré je na prvý pohľad vidieť starosť a starostlivosť. Naozaj dokonalá záhrada dá však mnohokrát zabrať a iste si nie je nutné prácu komplikovať. Naopak - je mnoho spôsobov, ako si prácu s udržiavaním záhrady zjednodušiť a urobiť ju rýchlejšie a plynulejšie.

Číst dál...

Ako ušetriť pri stavbe záhradného domčeka?

9.5.2017
 
Potrebujete priestor, kam by ste upratali náradie, záhradný nábytok, bicykle, kosačku, gril a napríklad aj drevo alebo brikety či uhlie do krbu? Jednou z možností je záhradný domček, kde môžete mať všetky tieto veci pohromade a pekne v suchu. Záhradný domček sa pritom dá zaobstarať, aj ak vás trochu ťaží nepríliš ideálne finančnej situácie.

Číst dál...

Akých chýb sa vyvarovať pri realizácii záhrady?

5.5.2017
 
Chystáte sa pustiť do realizácie záhrady? Aby bola záhradka naozaj k svetu treba jej venovať veľa úsilia a starostlivosť a mať tiež samozrejme potrebné znalosti. My sa zameriame iba na nejfatálnější chyby, ktorým sa treba vyhnúť.
 

Číst dál...

Záhradné domčeky v otázkach a odpovediach

4.5.2017
 
Záhradné domčeky môžeme dnes vídať na čoraz väčšom množstve záhrad a pozemkov. Jedná sa o veľmi praktickú a spravidla drobnú a nenáročnú stavbu, ktorá vám poskytne potrebné zázemie pre rôzne účely.
 

Číst dál...

Ako vybrať kvalitné plechový záhradný domček?

3.5.2017
 
Plechové záhradné domčeky sú rýdzo účelovým a praktickým riešením a používané sú takmer výhradne ako domčeky na náradie a vybavenie, prípadne ako malé garáže napríklad pre bicykle, motocykel, kosačku a podobne.
 

Číst dál...

Druhy bežne používaných drevín a na čo sa hodí

 
2.5.2017
 
Vopred je potrebné povedať, že sa zameriame predovšetkým na drobné záhradné stavby, ako je drevený altánok, pergola, záhradný domček, nábytok a podobne. Či už sa chcete do ich stavby alebo tvorby pustiť svojpomocne alebo si ich zakúpiť, zvoliť správny druh dreva je dôležité.

Číst dál...

Elektrina v záhradných domčekoch a prístreškoch

27.4.2017
 
Elektroinštalácie v záhradných stavbách môže byť skutočne značne problematickú záležitosťou. Pokiaľ si chcete v záhradnom domčeku alebo záhradné pergole posvietiť alebo tu využívať nejaké spotrebiče či nástroje na elektrinu, je najlepšie zahrnúť túto požiadavku do plánu ešte pred realizáciou stavby a zvoliť podľa toho optimálne umiestnenie.

Číst dál...

Ako zvoliť optimálnu veľkosť záhradného domčeka?

 
26.4.2017
 
Záhradné domčeky sú najčastejšie používané obdobným spôsobom ako predtým kôlne. Ide teda o priestor, ktorý využívame na skladovanie záhradného náradia, vybavenie a podobne - záhradné domčeky však môžu slúžiť aj na ďalšie účely (dielňa, pracovňa, miesto pre odpočinok, obytné zázemie). Veľkosť domčeka teda vychádza z účelu, ku ktorému ho budeme používať a z toho, čo všetko v ňom budeme skladovať.
 

Číst dál...

Aké sú výhody a nevýhody záhradných domčekov z rôznych materiálov?

 
25.4.2017
 
Záhradný domček je veľmi užitočnú stavbou, ktorá môže zabezpečiť dodatočné skladovacie priestory, ale môže slúžiť aj ako miesto pre odpočinok, pre prácu, zábavu i pre detské hry, alebo dokonca obytné účely. Ako sa však rozhodnúť, aký záhradný domček zaobstarať?
 

Číst dál...

Ako sa starať o záhradnú techniku?

24.4.2017
 
Používate na záhrade motorovú kosačku, pílu alebo iné náradie? Potom by ste mali vedieť, ako sa o tieto stroje a nástroje starať, aby vám čo najdlhšie vydržali v skvelom stave. Skoro na jar je pritom vhodná príležitosť vykonať generálny predsezónne údržbu.
 

Číst dál...

Aké sú výhody a nevýhody plastových záhradných domčekov?

21.4.2017
 
Záhradné domčeky môžu byť veľmi šikovným a univerzálnym doplnkom záhrady. Slúžiť môžu ako kôlne, dielne, miesta pre relaxáciu a v prípade väčších domčekov aj ako rekreačné chaty alebo obytné zázemie napríklad v záhradkárskej kolónii.
 

Číst dál...

Využitie plastov pri drobných záhradných stavieb

20.4.2017
 
Súčasnosť by sa dala nazvať po vzore doby kamennej, bronzovej a železnej dobou plastovou. Tento materiál je dnes skutočne už všadeprítomný. Moderné plasty už však zďaleka nemajú nič spoločného s nevzhľadným a nie príliš dobrými vlastnosťami obdareným "bakelit" minulosti - a dokonca aj v záhradách, kde inak vládne príroda, sa s plastmi môžeme stretávať veľmi často.
 

Číst dál...

Jaké zahradní potřeby byste rozhodně měli mít?

19.4.2017
 
Rozhodli ste sa presťahovať do domu so záhradou, ale s údržbou pozemku nemáte žiadne alebo len minimálne skúsenosti? Základom je vybaviť sa patričným náradím a vybavením. Aby ste však zbytočne nemíňali, poradíme vám, aké náradie predstavuje v starostlivosti o záhradu základ. Ďalšie kúsky potom môžete dokúpiť podľa potreby.

Číst dál...

Záhradný domček nemusí byť len kôlňou na náradie, ocenia ho tiež deti

 
18.4.2017
 
Chcete deti na chvíľu odpútať od televízie a domácich hrátok, aby sa trochu nadýchali čerstvého vzduchu na záhrade? Iste je nebudete musieť dvakrát prehovárať, ak im zaobstaráte krásny záhradný domček na hranie.
 

Číst dál...

Čo by mal mať záhradný domček?

14.4.2017
 
Ak uvažujete o stavbe alebo obstaraní záhradného domčeka, mali by ste si rozhodne najskôr ujasniť, čo by vášmu domčeku nemalo chýbať, akú by mal mať podobu, čím by mal byť vybavený a podobne. Rozhodnutie samozrejme závisí z najväčšej časti na tom, k čomu budete záhradný domček neskôr používať.
 

Číst dál...

Ako sa starať o záhradné náradie a udržiavať ho v dobrom stave?

13.4.2017
 
Záhradné náradie si musí vo väčšine prípadov veľa odslúžiť a obstarávacie ceny kvalitnejších výrobkov nie sú v dnešnej dobe zrovna nízke. Preto by sme mali dbať na to, aby sme sa o náradie a vybavenia na záhradu dostatočne starali a udržiavali tak jeho vysokú funkčnosť a životnosť.

Číst dál...

Ako vybrať plechový záhradný domček a aké sú jeho výhody?

 
11.4.2017
 
Záhradných domčekov existuje veľké množstvo druhov, vyrábajú sa z rôznych materiálov a môžu slúžiť na mnohé účely. Tu sa zameriame na plechové záhradné domčeky, ktoré predstavujú cenovo pravdepodobne najdostupnejšie variant a môžu byť vhodným riešením, ak chcete jednoduchý záhradný domček iba k základným účely.
 

Číst dál...

Zrubový, alebo panelový drevený záhradný domček?

10.4.2017
 

Záhradné domčeky
sú ideálnym priestorom pre odkladanie a uschovanie náradia, materiálov, zariadení a podobne. Zrejme najväčšej obľube sa tešia drevené záhradné domčeky, ktoré možno na rozdiel od jednoúčelových plechových alebo plastových záhradných domčekov na náradie, využiť v prípade väčších rozmerov aj ako dielne, pracovne, miesta pre odpočinok alebo aj pre krátkodobé prebývania.

Číst dál...

Ako sa vyznať v ponuke záhradných domčekov?

 
7.4.2017
 
Záhradný domček si môžete postaviť svojpomocne alebo si pozvať odborníkov, ktorí vám vytvoria domček na zákazku podľa vašich predstáv. Ak ale nie ste príliš zdatní kutilovia, ani nechcete do domčeka investovať zvlášť vysoké čiastky, zostáva na vás riešenie v podobe sériovo vyrábaných záhradných domčekov.

Číst dál...

Najčastejšie otázky týkajúce sa záhradných domčekov

6.4.2017
 
Chystáte sa stavať alebo zhotovovať záhradný domček? Iste sa vám hlavou roja celý rad otázok, ktoré sa takéhoto podniku týkajú. Poďme sa pozrieť aspoň na niektoré zo základných.
 

Číst dál...

Záhradné domčeky môžu slúžiť na úschovu náradia, ale aj mnohým ďalším účelom

 
5.4.2017
 
Záhradný domček u nás ešte nepatrí k tak rozšíreným doplnkom súkromných pozemkov a záhrad, ako je tomu v mnohých západných krajinách. Je to však možno trochu škoda, keďže ide o veľmi prakticky využiteľné stavení, ktoré navyše môže zahŕňať aj estetický prvok.
 

Číst dál...

Ako využiť priestor záhrady čo najlepšie tak, aby sme si jej krásy mohli užívať po celý rok?

 4.4.2017
 
Záhrada je kút, ktorý slúži niektorým ľuďom pre oddych a relaxáciu, iní v nej nachádzajú príležitosť k práci alebo aspoň k aktívnemu odpočinku. Krásna záhrada je skvelou ozdobou domu, ale až so správnymi doplnkami a s využitím vhodných záhradných stavieb môže dosiahnuť dokonalosť.
 

Číst dál...

Ako možno využiť záhradný domček?

3.4.2017
 

Záhradný domček
si väčšina z nás predstavuje ako jednoduchú stavbu najčastejšie pravdepodobne z dreva, ktorá slúži ako úschovňa záhradného náradia, zariadenia alebo nábytku, ako miesto pre bicykle, kosačku, motocykel a k podobným základným skladovacím účely. Záhradné domčeky však majú oveľa väčší potenciál.
 

Číst dál...

Ako sa zbaviť starého laku na drevených stavbách?

Drevené stavby sú krásne, majú dobré izolačné vlastnosti a ďalšie výhody - jedným z mála nedostatku sú však trochu vyššie nároky na údržbu. Ak máte napríklad drevený záhradný domček, pergolu, altánok alebo podobne a potreboval by nový náter, je nutné sa najskôr zbaviť toho starého. Ako na to?

Číst dál...

Ako sa starať o záhradný nábytok, aby vydržal dlho v skvelom stave?

Záhradné stoličky, kreslá a stoly sú praktickou okrasou každej terasy, pergoly alebo záhradného altánku. Aby však ich vzhľad neuvadal závratným tempom, je potrebné sa o ne vhodným spôsobom starať. Každý materiál má pritom iné nároky.

Číst dál...

Ako sa starať o záhradný domček, aby vydržal čo najdlhšie?

 
Záhradný domček nám poskytuje užitočný priestor pre skladovanie náradia a záhradného vybavenia a väčšie domčeky môžu slúžiť aj ako dielne, miesta pre odpočinok, alebo dokonca ako obytné chatky. Aby nám však domček dobre a dlho slúžil, je potrebné mu venovať patričnú starostlivosť.
 

Číst dál...

Kúpte deťom záhradný domček a iste je udržíte dlhšie na čerstvom vzduchu

 
Chcete deti udržať na záhrade, aby ste ich mali na dohľad, ale aby si zároveň mohli hrať vonku a nemuseli sa nudiť doma? Čo tak zaobstarať im záhradný domček, v ktorom si budú môcť hrať. Jedná sa o overené a veľmi vďačné riešenie, ktoré je rozšírené zatiaľ skôr v západných krajinách - ale prečo sa nestať priekopníkmi.
 

Číst dál...

Podľa čoho vyberať záhradný domček?

 
Rozhodli ste sa, že priestor svojou záhrady trochu skrášlite alebo lepšie zužitkujete záhradným domčekom? Potom zostáva len vymyslieť ideálne riešenie.
 

Číst dál...

Ako na výber záhradného domčeka

Záhradné domčeky sú pomerne široký pojem a môžu zahŕňať širokú škálu uzavretých prístreškov a stavieb od najjednoduchších kôlní až po rozmerné obývateľné priestory. Pri robení záhradného domčeka sa preto budeme rozhodovať podľa jeho budúceho účelu, a samozrejme tiež podľa ceny. Poďme sa teda na domčeky pozrieť od tých najlacnejších variantov.
 

Číst dál...

Bezúdržbové záhradné domčeky sú cenovo výhodným i praktickým riešením

 
Záhradné domčeky sú zvyčajne využívané ako kôlne a priestory pre úschovu záhradných tam, kam potrebujete, materiálov, náradia, zariadenia a prípadne strojov. Väčšie a prepracovanejšie záhradné domčeky môžu byť aj obývateľné a slúžiť napríklad ako stanovište alebo zázemie v záhradkárskych kolóniách pod.
 

Číst dál...

Záhradný domček nemusí byť nákladnou záležitosťou

 
Záhradné domčeky slúžia ako zázemie na pozemku a zvyčajne plnia účel kôlne, menšie garáže či skladisko. Záhradných domčekov existuje nespočetné množstvo variantov a vyrába sa z rôznych materiálov. Ak však chcete predovšetkým ušetriť, pozrieme sa na najlacnejšie alternatívy.
 

Číst dál...

Drevené záhradné domčeky a záhradné domčeky s omietkou

 
Záhradné domčeky sú veľmi užitočným doplnkom záhrady alebo pozemku. Tieto domčeky môžu poslúžiť ako kôlne alebo malé sklady či garáže pre záhradné náradie, vybavenie, materiály a podobne.
 

Číst dál...

Potrebujete záhradný domček? Na výber je celý rad riešení

 
Záhradný domček je praktickým doplnkom pozemkov alebo záhrady, ktorý je zvyčajne využívaný ako šopa a sklad záhradného náčinia, strojov, materiálu a podobne. Uplatní sa najmä tak, kde je záhrada vzdialená od vlastného domu.

Číst dál...

Praktický, ale lacný plechový alebo plastový záhradný domček môže byť ideálnou voľbou

 
Záhradné domčeky sú skvelým riešením problémov s úložným priestorom na rozsiahlejších záhradách, v záhradkárskych kolóniách, pri chatách, ale aj rodinných domov a podobne. Všetko, čo potrebujete, máte poruke a v bezpečí.
 

Číst dál...

Zháňate záhradný domček? Pomôžeme vám si vybrať

Záhradný domček je veľmi užitočná vec. Svoje uplatnenie nájde v záhradkárskych kolóniách, ale aj pri rodinných domoch a pod. Obstaranie záhradného domčeka pritom nemusí byť drahé, ak viete, aký chcete a čo od neho očakávate.
 

Číst dál...

S plastovým alebo plechovým záhradným domčekom ušetríte značné sumy

Uvažujete o obstaranie záhradného domčeka, ale nechce sa vám investovať príliš veľké sumy? Nie je problém. Riešením môžu byť jednoduché plechové alebo plastové záhradné domčeky, ktoré zoženiete za veľmi priaznivé ceny, a svojmu účelu pritom skvele poslúži.
 

Číst dál...

Plachtové kôlne - lacné a mobilné riešenie

Potrebujete na chate alebo na cestách ukryť pred dažďom, snehom, vetrom a inými výkyvy počasia materiál, náradie, vybavenie alebo záhradný stroje?
 

Číst dál...

Drevený záhradný domček ako praktická ozdoba pozemku

Záhradné domčeky sú stále obľúbenejším doplnkom pozemkov, záhrad a pod. Štýlové a estetické drevené záhradné domčeky môžu pritom predstavovať ako praktickú a potrebnú úschovňu náradia a vybavenia, tak aj dekoráciu zdobiace a doplňujúce okolia.
 

Číst dál...

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email.
Telefonní číslo
Neplatný vstup
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy.
Potvrďte:
Potvrďte, že nie ste robot.

VIP referencie

E-shop vše pro zahradu | Pergoly | Prístrešky | Garáže | Mobilní domy | Zahradné domčeky | Zimní zahrady | Fóliovníky | Skleníky | Alu pergoly | Zahradní domky | Lacné garaže | Vchodové stříšky


2016 © Copyright Hotovedomy s.r.o.  l Zásady ochrany osobních údajů © l Ochranné známky One Trade® l Obecně smluvní podmínky l